Przewiń w górę

Z myślą o wsparciu naszego zespołu w Kraków poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Kierownik oddziału (m/k)

Przejdź do aplikacji online na dane stanowisko

Twoje zadania

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania oddziału poprzez zarządzanie operacjami takimi jak dystrybucja towarów, logistyka i obsługa klienta.
  • Wsparcie i koordynacja pracy zespołu w oddziale.
  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (np. kierunki studiów ekonomicznych, biznesowych, handlowych) oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole oraz analityczne myślenie
  • Chęć pogłębiania wiedzy o produktach i usługach firmy Brillux oraz gotowość do udziału w szkoleniach i podwyższania swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • Intensywne wdrożenie w zadania i obowiązki Kierownika oddziału
  • Samodzielność i decyzyjność w zakresie zajmowanego stanowiska
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się rodzinnym przedsiębiorstwie oraz pracę w dynamicznym, zmotywowanym zespole
  • Szerokie możliwości doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w Akademii firmy Brillux

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą?

Wyślij nam swoją aplikację online (www.brillux.pl/kariera) lub wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres e-mail (plik PDF) bewerbung@brillux.pl lub drogą pocztową:

Brillux Polska Sp. z o.o.

ul. Bronowicka 20

71-012 Szczecin

Polska